Oyuncu odası Posterler

Oyuncu odası için afişler, oda düzenlemesinin diğer unsurlarını mükemmel bir şekilde tamamlar. Çoğu durumda, kullanıcılar en sevdikleri oyunlara veya türlere atıfta bulunan posterleri seçmeyi tercih eder. Ancak seçim çok daha büyük.

Poster ne kadar dayanır?

En son baskı teknolojisi ile üretilen posterler, yalnızca grafiklerin olağanüstü kalitesini, mükemmel renk ve kontrast reprodüksiyonunu değil, aynı zamanda yüksek direnci de garanti eder. Dayanıklılıklarını garanti eden ve posterlerin duvara mükemmel bir şekilde yapışmasını ve çerçevelere veya anti-çerçevelere eşit derecede pürüzsüz bir şekilde oturmasını sağlayan 240 g / m kalınlığında kağıda basılmıştır. Ayrıca, hafifçe parıldayan malzemenin ışığı yansıttığını ve renklerin daha canlı ve titreşimli görünmesini sağladığını da belirtmek gerekir ki bu, oyunla ilgili grafiklerde ek bir avantajdır.

Oyuncu odası için ne tür grafikler seçmeliyim?

Oyuncu odasında görünecek posterler çok farklı olabilir. Aşağıdakiler arasından seçim yapabilirsiniz:

  • doğrudan oyunla ilgili modeller - konsolları, düğmeleri, oyuncu figürlerini tasvir eden grafikler, bunlardan bazıları "Oyun bitti" veya "Seviye atla" gibi sloganlar içeriyor, birçoğu oyunla ilgili simgeleri de kullanıyor;
  • belirli oyunlarla ilgili posterler - kıyamet sonrası veya fütüristik performanslar bulabilirsiniz ("Cyberpunk 2077" gibi şu anda moda olan başlıklardan öğeler içerir), birçok grafik fantezi oyunlarına atıfta bulunur ve daha az popüler atari oyunları veya araba yarışları değildir;
  • Belirli oyun türleriyle ilgili manzaraları gösteren grafikler - hem endüstriyel hem de kıyamet sonrası temsiller ve ayrıca Super Mario serisinden nötr olanlar da vardır.

Mükemmel poster boyutu nasıl seçilir?

Şu anda, belirli bir boyut seçmeye mahkum değilsiniz, kendiniz ayarlayabilirsiniz. Kişiselleştirme hizmeti sayesinde, resminizin ne kadar büyük olması gerektiğine siz karar verirsiniz. Düzenleme fikrinize en uygun ve aynı boyutta iç mekan posterini sipariş edebilirsiniz.

Poster - çerçeveli mi değil mi?

Çerçeveli veya çerçevesiz bir poster seçip seçmemeniz yalnızca size bağlıdır. Her şey büyük ölçüde benimsenen düzenleme stratejisine bağlıdır. Her iki öneri de çok ilginç. Çerçeveli bir poster seçerseniz, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok ciltleme türü vardır. Sipariş verirken aşağıdakiler arasından seçim yapabilirsiniz:

  • daha kalın ahşap çerçeveler (beyaz, kahverengi veya siyah);
  • daha ince alüminyum çerçeveler (gümüş veya siyah).

İkinci çerçeve türü, endüstriyel atmosfere veya doğrudan oyun olgusunun kendisine atıfta bulunan modern grafikler için mükemmel bir çerçeve olarak çalışan oyuncular arasında özellikle popülerdir. Bununla birlikte, oyuncu odası için daha kalın çerçevelerde de güzel görünecek posterler de var. Sizin tarafınızdan sipariş edilen projenin son versiyonunun görselleştirilmesi, son seçimi yapmanıza her zaman yardımcı olabilir.

... devamını

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Bu gerçek oyuncular içindir. Onlardan biri misin? Sonra fantastik bir oyun posteriyle tutkunuzu gösterin! Aradığınız şey bizde. Bir çerçeveye koyun ya da olduğu gibi duvarınıza koyun. Oda senin. Şimdi sıra sende. Bir, iki veya daha fazla posterle oynama şeklinizi ifade edin. Kurallara göre oynamak zorunda değilsin. Onları kırın. Gizli adam mağaranızı, Dark Knight yatak odanızı veya bir oyun zindanını sevdiğiniz oyunların herhangi birinden posterlerle dekore edin. İster spor simülatörleri, retro oyunlar, stratejiler, atıcılar veya RPG'ler ile ilgileniyor olun, geniş oyun odası sanatımızdaki oyunlardan herhangi birinin hayranları için mağazada bir şeyler var. League of Legends, World of Warcraft, Mass Effect, Uncharted, Fallout veya Angry Birds ile ilgileniyor musunuz? Biz sizi koruduk. Pixers oyun odası poster fikirleri kapak resmi, konsept sanatı, favori serilerimizden karakterler ve daha fazlasını içerir. Aklınıza gelebilecek herhangi bir oyun sanatı burada. Kendiniz için ne bulacağınızı merak ediyoruz. Pixers oyun odası posterleri, her duvar dekoruna mükemmel bir görünüm kazandırır. Kendiniz için bir tane, arkadaşınız için bir tane satın alın ve oyununuzun seviyesini yükseltin.

-50%