Baskılar ve Posterler

Yemek odası için resimler, nispeten zor olan bu alanı anında değiştirebilen harika bir dekoratif çözümdür. Yemek odası için bir resim oluşturabileceğiniz grafik zenginliği, size gösteriş yapmak için bolca alan sağlar.

Yemek odası resimleri nelerden yapılmıştır?

Yemek odası için resimler çoğunlukla tuval üzerine yapılır. Dayanıklı bir malzeme üzerine dijital teknoloji ile basılmış son derece dayanıklı dekorasyonlardır. Malzemenin yüksek kalitesi, baskının kendisinin çok iyi görüneceğini garanti eder. Seçilen motifin doğruluğunu, renk kalitesini, dayanıklılığı ve zararlı güneş ışığına karşı direnci - bunlar, tuval üzerine dijital baskının temel avantajlarından sadece birkaçıdır. Bu teknoloji, yalnızca modern grafik temsillerini kaydetmenize değil, aynı zamanda en önemli resimlerin reprodüksiyonlarını oluşturmanıza da olanak tanır. Kanvasa basılan resimler evinizdeki pek çok konuğu şaşırtacak ve el boyaması eserlerle karşılaştırıldığında fiyatları gerçekten rekabetçi.

Yemek odası için hangi resim desenini seçmelisiniz?

Yemek odası (veya oturma odasına bağlı bir yemek odası) için bir resim seçerken, tüm odanın karakterini dikkate almaya değer. Tüm öğelerin kombinasyonunun tutarlı bir dekorasyon izlenimi verdiğinden emin olun. Yemek odasındaki dekorasyonun da huzurlu yemek atmosferine katkıda bulunması gerektiği unutulmamalıdır. Bu durumda iyi çalışıyorlar:

  • çeşitli tatil manzaraları;
  • flora ve fauna tasvirleri;
  • çiçek, oryantal ve tropikal motifler;
  • sessiz, sıcak renklerde soyut desenler.

Sizi aile dairesinde rahatlamaya teşvik edecek sıcak renkler, sakin grafikler seçin. Misafirlerde veya hane halkından birinde kızgınlık uyandırabilecek tartışmalı nedenlerden kaçının.

Yemek odası için bir resmin boyutu nasıl seçilir?

Kapsamlı kişiselleştirme hizmeti sayesinde, görüntünün boyutunu gerçek düzenleme ihtiyaçlarına göre kolayca ayarlayabilirsiniz. Yemek odası gerçekten büyükse, duvarda tamamen kaybolacak küçük bir tablo seçmeyin. Duvarda kendini iyi gösterecek büyük boyutlu süslemeler seçin. Daha küçük yemek odaları için, ezici olabileceğinden, resmin boyutunu abartmamaya dikkat edin ve bu tür efektlerden özellikle yemek odaları gibi odalarda kaçınılması daha iyidir.

Tek bir resim mi yoksa tüm kompozisyon mu?

Büyük bir yemek odası için bir görüntü seçerken, birkaç dekorasyondan bir kompozisyon oluşturmayı düşünmeye değer. Tek bir büyük resmi asmak istemiyorsanız, birkaç küçük resim seçin. Ancak bir şekilde birbirleriyle bağlantı kurmaları gerektiğini unutmayın, aksi takdirde her şey rastgele görünecektir. Diptikler, triptikler, dörtlüler veya pentaptikler gibi çok parçalı resimleri seçerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Onların yardımıyla, eşleşmeyen unsurları birleştirme riski olmadan duvarınızı ilginç bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

... devamını
-50%