Çocuk odası Stil

Pixers setleri, farklı kategorilerden çeşitli çeşit kombinasyonlarıdır. Alışverişi kolaylaştırmak için oluşturuldu, çünkü stil, tema ve renk açısından birbiriyle eşleşen bileşenler içeriyorlar. Bu sayede uyumlu bir bütün oluştururlar. Hazır ilhamlar Pixers hem evde hem de profesyonel alanda başarıyla kullanılabilir. Böyle bir çözümün kullanılması, benzersiz bir karakter elde etmenizi, iklimi değiştirmenizi ve odanın yeni iç kısmını hızlı ve ucuz bir şekilde vurgulamanızı sağlar. Dairelerinin veya işlerinin düzenini değiştirmek isteyen herkes Pixers setini satın almaya karar vermelidir. Sıradışı ve modaya uygun bir alan yaratmak için gerekli tüm unsurları içerir. Setler duvar süslemeleri (fotoğraf duvar kağıtları, çıkartmalar, resimler, posterler ve tekstil), nevresim, pencere perdeleri, yastıklar, battaniyeler olarak gruplandırılmıştır. Sunulan kategorilerden çok sayıda tema ve öğe stili, her iç mekanı kişiselleştirmenin anahtarıdır. Hazır setler, dekoru birkaç dakika içinde ve küçük bir finansal harcama ile değiştirmenin harika bir yoludur. ... devamını
Yaşama sevincini hissedin
iç mekanlarınız için her gün
3 mükemmel ilham.
E-mail adresinizi girin sürprizi görün :)

PİKSER SETLERİ - DEVAMINI OKU

Iç mekanınız, seçiminizr

Iç tasarım, giyinme yolu gibi, kendinizi, zevklerinizi ve ilgi alanlarınızı ifade etmenin bir şeklidir. Yıllardır klasik tarzın tadını çıkarmak zarafet, konfor ve iyi tattır. Ancak, klasik biraz boğulmaya başlarsa, onu kırmak için harika bir fikir, örneğin, zevkli bir çerçevede poster setleri olacaktır. Böyle özel bir galeri odayı canlandıracak ve bireysel bir karakter verecektir. Bir başka ilginç öneri, ezici ve genellikle müze benzeri perdelerin ve perdelerin yerini başarıyla alacak olan pencere etiketleri olacaktır. Polonya evlerinde minimalist tarz giderek yaygınlaşıyor. Açık alan için dekorasyon seçimi, eklemelerin geçerli basitliği rahatsız etmemesi için dikkatlice düşünülmelidir. Bir dizi yarı saydam pencere perdesi (örn. Ekose) ve eşleşen dekoratif yastıklar burada iyi çalışacaktır. Minimalist daireler durumunda hazır setler en iyi çözümdür. Bu tarz, uygun olmayan aksesuarlar tarafından hızla yok edilebilen ferahlık, barış ve uyum üzerine odaklanır. Iskandinav tarzı, son zamanlarda iç tasarımda en popüler trendlerden biridir. Doğal hammaddelerden yapılmış onun için tipik olan mobilyalar, çiçek motifleri veya geometrik posterler ve yastık kılıfları ile en iyi şekilde eşleşir. Alan, gri ve siyahın zıt bir kombinasyonu veya yeşil ve mavi ile beyazın bir kombinasyonu ile iyi doldurulacaktır. Bu setler iyi bir etkinin garantisidir.

Iç tasarım - ilginç fikirler

Giderek daha fazla insan çevredeki alanın görünümüne önem vermektedir. İç tasarım, günlük işleyişin ve çalışmanın rahatlığı için büyük önem taşımaktadır. Çok sayıda günlük mesele ve sorumlulukta, herkes iç tasarım hakkında dikkatlice düşünemez ve bir profesyonelin yardımını kullanmak önemli bir masraftır. Pixers.com.tr kullanıma hazır iç tasarım ilhamları bulacaksınız. Mağazada bulunan ürünleri kullanarak "dört açı" düzenlemenin ilginç yollarını sunuyoruz. Önerdiğimiz çözümler sayesinde, ucuz bir şekilde ve radikal yenilemeye gerek kalmadan çekici bir alan elde edeceksiniz. Bizimle dekoru kolayca seçebilirsiniz: yatak odası, oturma odası, mutfak, banyo, çalışma odası veya çocuk odası. Her düzenleme mevcut stilistik eğilimleri ifade eder ve belirli bir alanın kişiselleştirilmesine izin verir. Birçok stilde ve çeşitli konularda sayısız eklememiz var.