Duvar Resimleri Genç odası

Bir gencin odası için duvar resimleri yalnızca estetik bir çözüm veya bir duvarı hasara karşı koruyan bir çözüm değildir. Öncelikle, bir gencin tutkularını ifade edebileceği ve odada bireysel bir atmosfer yaratabileceği bir dekorasyondur.

Bir gençlik odası için neden bir duvar resmi seçmeye değer?

Bir genç odası için bir duvar resmi, gençler ve gençler için işe yarayan çok ilginç ve arzu edilen bir çözümdür. Çok sayıda çözüm, grafik çeşitliliği, bunları tüm odanın düzenleme tarzına uyarlama imkanı ve kurulum kolaylığı, onları çok kullanışlı bir çözüm haline getirir.

Duvar resimlerindeki grafiklerin çoğu gençlik tarzına atıfta bulunur ve bir çizgi roman çizgisiyle çizilir. Ayrıca retro, endüstriyel ve eklektik teklifler de bulabilirsiniz. Gençlerin tutkularına atıfta bulunan şovlar da var. Spora, mimariye veya basitçe soyut kompozisyonlara atıfta bulunan uzay ve grafiklerden ilham alan tasarımlar çok popüler. Genç modacılar, çeşitli ihtişam veya eski püskü şık stil önerileri arasından seçim yapabilir.

Bir gencin odası için duvar resimleri seçmeye değmez. Çocuğu, projeyi oluşturmada yardımcı olmaya ve odada hangi grafiklerin en iyi şekilde sunulacağına onunla birlikte karar vermeye teşvik etmek daha iyidir.

Bununla birlikte, çocuğunuz altı ay sonra kompozisyonunu değiştirmek istediğine karar verirse, stres yapmanıza gerek yoktur. Duvar resimleri, geleneksel duvar kağıtlarından çok daha kolay kaldırılır ve yenisini yüklemek çok az zaman alır. Kendinden yapışkanlı bir fotoğraflı duvar kağıdı seçerseniz, malzemenin kalitesini veya yapışmasını kaybetmeden onu çıkarabilir, yapıştırabilir ve farklı yerlere taşıyabilirsiniz. Fotoğraf duvar kağıdının boyutunu dikkatlice seçmeyi ve odanın ihtiyaçlarına uygun doğru türü seçmeyi unutmayın.

Duvar resimleri türleri

Sipariş verme aşamasında müşteri, grafikleri hazırlama yöntemini kendi tercihlerine göre ayarlama seçeneğine sahiptir. Kendinizi ayarlayabileceğiniz parametrelerden biri, fotoğraf duvar kağıdının türüdür. Tüm tipler çok dayanıklı ve hasara dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve bireysel modellerin ek özellikleri vardır. Aşağıdakiler arasından seçim yapabilirsiniz:

  • yıkanabilir duvar kağıdı - neme dayanıklı, dayanıklı ve mat, sık kirlenen veya neme maruz kalan iç mekanlar için mükemmel. Mutfakta, banyoda veya çocuk odasında çalışacaktır. Nemli bir bezle temizleyebilirsiniz;
  • kendinden yapışkanlı fotoğraf kağıdı - yırtılmaya ve buruşmaya karşı son derece dayanıklı, mat ve kendinden yapışkanlı bir malzemeden yapılmıştır. Birçok kez takıp çıkarabilir ve kuru bir bezle temizleyebilirsiniz;
  • vinil duvar kağıdı - duvarlara optimum nefes alabilirlik sağlayan ekolojik, dayanıklı ve mat bir malzemeden yapılmıştır. Bu çözüm en iyi düz ve pürüzsüz duvarlarda işe yarar. Böyle bir duvar resmi kuru bir bezle kolayca temizlenebilir.

Bir fotoğraf duvar kağıdını odaya nasıl ayarlayabilirim?

Bir fotoğraf duvar kağıdını seçerken, onu kurmak istediğiniz duvarın boyutlarını tam olarak tanımlamanız gerekir. Bu durumda, size en doğru sonuçları verecek ve hata yapmanızı engelleyecek bir lazer metre kullanmak en iyisidir.

Günümüzün baskı seçenekleri, çok özel boyutlara sahip duvar resimleri için sipariş vermenize olanak tanır. Dekorasyonu aldıktan sonra kendiniz kesmeniz gerekeceğinden veya çok küçük çıkacağından endişelenmenize gerek yok. Siparişinizi kişiselleştirerek, belirli bir fotoğraf duvar kağıdının boyutlarını tam olarak tanımlayabilirsiniz. Seçilen grafiklere ve beklentilerinize bağlı olarak, fotoğraf duvar kağıdındaki resmi de tüm grafikleri koruyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu sayede, montajı tam anlamıyla bir dakika süren, mükemmel bir şekilde eşleştirilmiş bir proje alacaksınız. Kendinden yapışkanlı bir duvar kağıdı seçerseniz, yapıştırıcıya bile ihtiyacınız olmayacak.

Fotoğraf duvar kağıdını hangi duvara yapıştırmalısınız?

Özellikle kurulmaya değer birkaç yer olmasına rağmen, bir duvar resmi bir genç odasında her zaman iyi görünecektir:

  • yatağın yanındaki duvarda - bu şekilde odada ilginç bir atmosfer yaratacak ve aynı zamanda bir rahatlama alanı tanımlayacaksınız. Bir duvar resmi tarafsız olmak zorunda değildir, açıkça bir gencin çıkarlarına atıfta bulunabilir;
  • masanın yanındaki duvarda - bu, gençlik odasındaki çalışma alanını belirlemenize olanak tanıyan ve aynı zamanda duvarı hasardan korumanın bir yoludur. Duvara yanlışlıkla meyve suyu veya kahve sıçrasa bile endişelenmenize gerek yok - duvar resmini ıslak veya kuru bir bezle silin;
  • oyun setinin yanındaki duvarda - oyuncu odası için duvar resimleri ayrı bir grafik kategorisidir, ancak aynı zamanda genç odası için tasarlanmış olanlar arasında, oyun için ilginç bir köşe oluşturmanıza olanak sağlayacak ilginç öneriler bulacaksınız
... devamını
-50%