Duvar Resimleri Antre

Salon duvar resimleri, özellikle çok dar ve oldukça uzun odalar olması durumunda mükemmel bir çözümdür. Fotoğraflı duvar kağıdı sayesinde, tüm duvarı hızlı ve ilginç bir şekilde düzenleyebilir ve göz alıcı bir etki elde edebilirsiniz.

Salon için bir fotoğraf duvar kağıdı seçmeye neden değer?

Bir duvar resmi, bir evin veya dairenin görünüşte sıkıcı ve ilgi çekici olmayan bir bölümünü çekici bir alana dönüştürmenize yardımcı olabilecek bir çözümdür. Salon, düzenlenmesi son derece zor bir odadır. Kural olarak, son derece büyük değildir, ancak bazen çok uzundur. Bu tür alışılmadık boyutlar, buraya özellikle büyük miktarda mobilya ve dekorasyon yerleştirmeyi imkansız kılar, bazen daha büyük bir şifonyer yerleştirmek bile sorun olabilir. Öte yandan, muhtemelen koridordaki duvarların kullanılmadan kalmasını istemezsiniz. Salon, hem misafirlerin hem de hane halkının girdiği ilk oda olması nedeniyle bir ev veya apartman yapısında önemli bir mekandır. Bu nedenle, her mal sahibi salonun rahat ve yeni alanları keşfetmeye davetkar olmasını ister. Salon için bir duvar resmi bu etkiyi elde etmeye yardımcı olabilir. Onun sayesinde şunları yapabilirsiniz:

 • odayı optik olarak büyütmek;
 • oldukça nötr bir alanda rahat bir atmosfer yaratın;
 • Ailenizi ve misafirlerinizi memnun edecek sıra dışı bir dekorasyon düzenleyin.

Sadece salon için değil duvar resmi

Salon, fotoğraflı duvar kağıdı sayesinde düzenlenebilen, düzenlemesi zor olan tek alan değil. Birçok kamu tesisinde - ofisler, klinikler, diş klinikleri, güzellik salonları, yönetilmesi zor olan dar alanlar vardır, ancak bunlar herhangi bir düzenleme olmadan bırakılmamalıdır. Ayrıca bu durumda, salonda olduğu gibi böyle bir duvar resmine ulaşmaya değer. Aralarından seçim yapabileceğiniz desen ve motif sayısı o kadar fazladır ki, her tür tesis ve oda için doğru çözümü kolayca seçebilirsiniz. Önemlisi, bu tür her model kolayca kişiselleştirilebilir.

Bir salon veya koridor için bir fotoğraf duvar kağıdının kişiselleştirilmesi nasıl görünür?

Salon için bir duvar resmini çok basit bir şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Bazı üreticiler, seçilen projenin ayarlanacağı belirli parametreleri sipariş etme aşamasında belirtmeyi mümkün kılar. Neler kişiselleştirilebilir?

 • Kişiselleştirme, bir fotoğraf duvar kağıdının dikkatli bir şekilde duvarın boyutuna göre ayarlandığını varsayar. İlgilendiğiniz temayı seçtikten sonra, yalnızca doğru boyutu girmeniz yeterlidir ve hiçbir şekilde kesilmesi veya başka bir şekilde ayarlanması gerekmeyen mükemmel boyutta bir duvar resmi alacaksınız.
 • Sipariş verirken grafiklerin rengini değiştirebilirsiniz. Elbette salon duvar kağıdının orijinal renkleri ile kalabilirsiniz ancak tasarımı siyah beyaz veya sepya olarak sipariş etmekten sizi alıkoyacak hiçbir şey yoktur.
 • Hayalinizdeki grafiği buldunuz ama düzen size uymuyor mu? Sorun değil. Sipariş verirken, diğerleri arasından seçim yapabilirsiniz ayna görüntüsü efekti.

Bir salon duvarının hangi malzemesini seçmeliyim?

Koridorun duvar resimleri çeşitli hasarlara, kirlere veya aşınmalara aşırı derecede maruz kaldığından, en iyi seçim, herhangi bir kiri nemli bir bezle hızlı bir şekilde çıkarabileceğiniz yıkanabilir duvar kağıdı olacaktır. Yıkanabilir duvar kağıdı ayrıca neme karşı daha dayanıklıdır. Bununla birlikte, her tür duvar duvarının dayanıklı ve hasara dayanıklı malzemeden yapıldığını belirtmek gerekir. Yıkanabilir duvar kağıdına ek olarak aşağıdakiler arasından seçim yapabilirsiniz:

 • kendinden yapışkanlı duvar resmi - yırtılmaya ve kırışmaya karşı çok dayanıklıdır ve çok güçlü olmayan mekanik etkiler üzerinde büyük bir iz bırakmaz. Tam anlamıyla bir dakika süren montajı büyük ölçüde kolaylaştıran mat ve kendinden yapışkanlı bir malzemeden yapılmıştır; Bu çözümün bir başka avantajı da, kendinden yapışkanlı bir duvar duvarını birçok kez yapıştırıp soyabilmenizdir;
 • vinil duvar - bu çözüm, kamu binaları yerine evler ve daireler için önerilir. Böyle bir duvar resmi, duvarların optimum nefes alabilirliğini sağlayan ekolojik, dayanıklı ve mat malzemeden yapılmıştır. Vinil duvar kağıdı, odada iyi bir atmosferin korunmasına yardımcı olur. Temizlemesi de kolaydır, ancak ıslak bez yerine kuru bir bez kullanmalısınız.

Hangi salon duvar tasarımını seçmeliyim?

Koridor için bir duvar resmi, bu alanı ilginç bir şekilde düzenlemenize izin verecektir. Elbette, doğru etkiyi elde etmek için doğru grafikleri seçmek çok önemlidir. Dar alanlar ve uzun duvarlar söz konusu olduğunda, aşağıdakiler kesinlikle yararlı olacaktır:

 • Alanı optik olarak genişleten çeşitli dağ veya deniz manzaraları;
 • gökyüzünün, bulutların, dağ zirvelerinin fotoğraflarını temel alan grafikler - uzayda daha fazla özgürlük ve özgürlük izlenimi verecek, sınırlama hissini azaltacaktır;
 • Mekanı canlandıracak ve ona ilginç bir karakter kazandıracak soyut motifler.
... devamını