40% indirimli HER ŞEY! İndirimden şu tarihe kadar yararlanabilirsiniz: 22-05-2022. | Kodunuz: SUNNYDAY40

Sanatçı, yaratıcı veya sanat tutkunu musunuz? Tanışalım!

Pixers platformu fotoğrafçılar, çizerler, stilistler gibi güzel iç mekan tutkunları ve en yeni trendleri takip eden sanatçılar için ilham verici bir mekandır. Burada göz kamaştırıcı fotoğraflar, ilgi çekici çizimler ve masallardan fırlamış desenler binlerce evi ve işyerini dönüştürme fırsatı yakalar.

Yaratıcılığınızı tutkuyla konuşturuyor, eserlerinizi bloğunuzda veya başka ortamlarda paylaşmaktan zevk mi alıyorsunuz? Aktif, özverili ve aynı zamanda etrafınızdaki insanları kolaylıkla kaynaştırabiliyor musunuz? Sizi Pixer dünyasına davet ediyoruz! E-mail adresimize bir e-mail göndererek bizimle iletişime geçin. Mesajınıza portfolyonuzu da ekleyin. Geniş bir çevreniz varsa bundan da bahsetmeyi unutmayın.

Yeni trendler oluşturan ve müşterilerimizin beğenisini kazanan desenlerin tanıtımını yapmaktan büyük bir zevk alıyoruz. Bu desenler arasına sizin eserleriniz de yer alırsa onların Pixers sitesinde uygun bir görüntülenme oranına sahip olması için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yeteneklerinizi başkalarıyla paylaşın, biz de karı sizinle paylaşalım!Ayrıntılı bilgi edinmek için bize yazın!