Duvar Çıkartması Mandala renkli suluboya. Güzel yuvarlak desen. Ayrıntılı özet desen. Dekoratif izole edilmiştir. -
    *Satıcı görselleştirme
    Minimum:₺99,00
    Duvar Çıkartması Malzemeyi değiştir
    • Çevre dostu
    • 365 gün iade süresi
    • Kişiselleştirme ücretsiz kargo
    Duvar Çıkartması

    Duvar Çıkartması

    İç mekanlarınıza yeni bir kişilik mi vermek istiyorsunuz? Bunu kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz! İlginç şekiller, canlı renkler, cezbedici motifler - mekanlarınızı güzelleştirecek, çocuğunuzun odasına uyguladığınız anda onu mutlu edecek bir çıkartma seçin. Sizin duvarınıza özel olarak üretilen çıkartma iç mekanlarınızı kişiselleştirmeniz için mükemmel bir araçtır.

    Neme, sürtünmeye, yırtılmalara ve ezilmelere dayanıklı mat malzemeyi her türlü duvara sorunsuz bir şekilde yapıştırabilirsiniz. Herhangi bir şeklin kenarları boyunca kesilerek hazırlanan bir çıkartmayı duvarınıza yapıştırın ve kendinize benzersiz bir oda hazırlayın!

    Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol

    • Çalişan anneleri destekliyoruz

      Çalişan anneleri destekliyoruz

    Detaylar

    Eser sahibi: © pilipa

    Malzeme örneği: Duvar Çıkartması

    Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

    Terms of Sales provided by
    independent artists

    Farkımız

    Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

    Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

    Minimum 500 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

    Kişiselleştirme teslimi

    Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

    İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

    İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

    Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

     

    En Çok Arananlar