Fototapety, naklejki, obrazy i plakaty – PixersYaş doğrulaması

Ziyaret ettiğiniz web sitesi erotik içerik barındırıyor olabilir.

Siteye girmek için en az 18 yaşında olmalısınız.

-50%
suluboya çiçek Çıkartma seti - ÇIKARTMA SETLERİ
  Minimum:50900₺1.018-50%
  • Çevre dostu
  • 365 gün iade süresi
  • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

  Eser sahibi © Anna Łukaszewska

  #PI1000011
   Çıkartma seti

   Çıkartma Setleri

   Ayrıntılar bütünü oluşturur
   Çıkartma setleri, iç mekanınızın dekore ettiğiniz her bölümünün mükemmel bir şekilde kişiselleştirilmiş bir bütünün parçası haline gelmesini sağlayan yenilikçi bir çözümdür. Setlerde belirli bir temaya uygun, özenle seçilmiş ve beraberce mükemmel bir etki oluşturan desenler bulunur.

   Dayanıklı malzeme
   Duvar çıkartmaları kalıcı, bükülmelere dayanıklı, kendinden yapışkanlı bir malzemeden üretilirler. Parçaların her biri desenin kenarları boyunca kesildiğinden (5 mm'ye kadar beyaz boşluk bırakılarak) çıkartmalar evrenseldir ve iç mekanınıza kolayca adapte edilebilirler.

   Kolay montaj
   Dekorasyonun montajı hem sizin hem de çocuklarınız için çok eğlenceli bir aktivitedir. Çıkartmaları üzerine yapıştırıldıkları kağıttan çıkarttıktan sonra pürüzsüz ve temiz bir yüzeye yapıştırmanız yeterlidir. Kişiselleştirmenin büyüsü onu herkesin gerçekleştirmesinin mümkün olmasından kaynaklanmaktadır!

   Herkese uygun
   Önerilen desen setleri arasından kendinize uygun bir şey bulmamanız imkansız. Koleksiyonda hem cesur hem de daha geleneksel grafikler bulunmaktadır. Özenle seçilmiş motiflerin size ilham vermesine izin verin, evinizi birkaç dakikada dönüştürün.

   Ayrıntılar:
   Malzeme: Kendinden yapışkanlı, mat folyo. Setteki çıkartmaların her biri desen kenarları boyunca 5 mm'ye kadar beyaz (şeffaf değil) boşluk bırakılarak kesilmiştir.

   Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol

   • Çalişan anneleri destekliyoruz

    Çalişan anneleri destekliyoruz

   Detaylar

   Eser sahibi: © Anna Łukaszewska

   Malzeme örneği: Çıkartma seti

   Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

   Farkımız

   Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

   Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

   Minimum 5000 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

   Kişiselleştirme teslimi

   Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

   İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

   İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

   Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

    

   En Çok Arananlar