Fayans çıkartması Mozaik - fayans üzerine çıkartmalar - Mozaik
*Satıcı görselleştirme
₺169
Çıkartma seti
15 x 15 CM - 24 adet
  • Çevre dostu
  • 365 gün iade süresi
  • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © pixers

#PI100000003915
Fayans çıkartmaları

Fayans çıkartması

Mükemmel Kalite
Renklerin mükemmel bir şekilde gözler önüne serilmesi, net görsel ve saten, kapatıcı yüzey gibi özellikler çıkartmalara gerçekçi bir fayans görünümü kazandırır.

Kolay Montaj
Çıkartmalar kendinden yapışkanlı kareler halinde hazırlanmıştır. Böylece bunların yüzeylere hassas bir şekilde yapıştırılmaları mümkün olmaktadır. Çıkartmaları kolayca yapıştırıp çıkarabilirsiniz.

Zengin Olanaklar
Fayansları nasıl isterseniz öyle döşeyebilir ve benzersiz bir mozaik oluşturabilirsiniz. Onları eski fayansları yenilemek için kullanabileceğiniz gibi beyaz iç mekanlarınıza renk vermek için de kullanabilirsiniz. Banyo ve mutfak dahil her mekanda kullanılabilir. Kire karşı dirençlidirler ve ıslak bir bezle kolayca temizlenirler.

Ayrıntılar:
Sette 24 adet çıkartma bulunur. Tek çıkartmanın boyutları 15x15 cm'dir.
Çıkartmalar pürüzsüz, temiz ve yağdan arındırılmış yüzeylere yapıştırılmaya uygundur.

Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol

  • Çalişan anneleri destekliyoruz

    Çalişan anneleri destekliyoruz

Detaylar

Eser sahibi: © pixers

Malzeme örneği: Fayans çıkartması

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

Terms of Sales provided by
independent artists

Farkımız

Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

Minimum 300 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

Kişiselleştirme teslimi

Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

 

En Çok Arananlar