Çerçeveli Tuval Parlak beyaz zemin üzerine yaprakların minimal minimal düzenlenmesi. Düz yatıyordu. doğa kavramı - Çiçek ve bitkiler
*Satıcı görselleştirme
Minimum:₺229
Çerçeveli Tuval Malzemeyi değiştir
  • Çevre dostu
  • 365 gün iade süresi
  • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © Zamurovic

#FO141329754
Çerçeveli Tuval Baskı

Çerçeveli Tuval Baskı

Etrafınızın hoş hatıralarla sarılmasını ve iç mekanlarınızın hoş dokunuşlarla kişisel bir özellik kazanmasını mı istiyorsunuz? Bu mümkün. İç mekanlarınıza sanatsal, modern ve şık bir görünüm kazandırın. Tuval baskılar ile iyimserlik dolu iç mekanlar yaratabilir ya da onları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Ahşap çerçeve üzerine uygulanan yüksek kaliteli tuvallerimizin karakteristik dokusu en zor beğenen dekorasyon meraklılarını bile memnun edecektir. Baskı tuvalin yan kenarlarına da uygulandığından herhangi bir çerçeveye gerek kalmaksızın duvara asılabilir. Kendiniz ait resim koleksiyonunuz oluşturun ve evinizi güzel hatıralarla doldurun!

Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol

  • Çalişan anneleri destekliyoruz

    Çalişan anneleri destekliyoruz

Detaylar

Eser sahibi: © Zamurovic

Malzeme örneği: Çerçeveli Tuval

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

Terms of Sales provided by
independent artists

Farkımız

Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

Minimum 300 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

Kişiselleştirme teslimi

Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

 

En Çok Arananlar

Daha fazla gör