Çerçeveli Poster Grunge dokulu arka plan -
    *Satıcı görselleştirme
    Minimum:₺128,00
    Çerçeveli Poster Malzemeyi değiştir
    • Çevre dostu
    • 365 gün iade süresi
    • Kişiselleştirme ücretsiz kargo
    Çerçeveli Poster

    Çerçeveli Poster

    Oyuncular, şarkıcılar veya çizgi roman kahramanlarını içeren posterleri hatırlıyor musunuz? Herkes gençliğinde en az bir postere sahip olmuştur. Şimdi poster modasına geri dönebilirsiniz. Duvarınızda modern bir poster koleksiyonu oluşturun ve bu klasik duvar dekorasyonunun büyüsünü tekrar keşfedin.

    200g/m2 gramaja sahip kaliteli poster kağıdı üzerine yüksek kaliteli baskı yapıyoruz. Kağıt parlak yüzeyi posterin renklerini açığa çıkartıyor. Seçeceğiniz çerçeve posterin daha şık görünmesini sağlar. Kendinize bir poster seçin ve bu basit dekorasyonun ne kadar etkili olduğunu kendiniz görün.

    Ek seçenekler: Paspartu
    Resminizin karakterini göz önüne çıkartmak için onu benzersiz bir çerçeve ile süslemek mi istiyorsunuz? Karton paspartu çerçeve ile resminize uygun bir arka plan rengi verebilirsiniz.

    Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol

    • Çalişan anneleri destekliyoruz

      Çalişan anneleri destekliyoruz

    Detaylar

    Eser sahibi: © hitdelight

    Malzeme örneği: Çerçeveli Poster

    Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

    Terms of Sales provided by
    independent artists

    Farkımız

    Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

    Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

    Minimum 500 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

    Kişiselleştirme teslimi

    Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

    İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

    İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

    Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

     

    En Çok Arananlar