Cama baskı Vincent van Gogh - Ayvanın ile Natürmort - Reproductions
*Satıcı görselleştirme
Minimum:₺169
 • Çevre dostu
 • 365 gün iade süresi
 • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © ingsheimB

#PI4310
  Cama baskı

  Cama baskı

  Benzersiz derinlik etkisi
  Cam üzerine basılan grafikler benzersiz bir alan derinliğine ve doğal bir parlaklığa sahiptirler. Renkler yoğun ve doymuş, desenler ise mükemmel bir pürüzsüzlüğe sahip yüzey sayesinde netlikleriyle göz kamaştırırlar.

  Yüksek kalite
  Kalıcı renklere sahip cama baskılar neme ve çizilmeye karşı dayanıklıdırlar. Zımparalanmış ve mat kenarlar renklerin doğal derinliklerini ortaya çıkarırlar. Büyük boyuttaki baskıların uygulandığı cam, dekorasyonu güvence altına almak adına ek olarak güçlendirilmiştir.

  Asılmaya hazır
  Her baskının arkasına yapıştırılan köpük bloklar dekorasyon ile duvar arasında tekdüze bir aralık bırakırken, özel równomierny pratik montajı mümkün hale getirirler.

  Güvenli gönderi
  Cama baskı, dekorasyonun taşınması sırasında hasar görmesini engellemek amacıyla sert mukavva köşebentli dayanıklı bir karton ambalaj içerisinde gönderilir.

  Ayrıntılar:
  Malzeme: 4 mm kalınlıklı sertleştirilmemiş cam; herhangi bir kenarı 60 cm'den daha uzun olan cam baskılar ek olarak güçlendirilirbr Boyutlar: Min. 20x30 cm, max 120x80 cm
  Ambalaj dahil ağırlık: Boyuta bağlı olarak 1 ila 18 kg arası


  Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol


  • Çalişan anneleri destekliyoruz

   Çalişan anneleri destekliyoruz

  Detaylar

  Eser sahibi: © ingsheimB

  Malzeme örneği: Cama baskı

  Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  Farkımız

  Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

  Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

  Minimum 300 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

  Kişiselleştirme teslimi

  Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

  İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

  İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

  Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

   
  Baskıların kokusuz, sağlık için %100 güvenli, modern ve çevre dostu bir teknoloji olan HP Latex Printing ile hazırlanmalarını tavsiye ederiz. Sipariş edilen hizmetin başka bir teknoloji kullanılarak basılması tavsiye edilmemektedir.
  Ana sayfadaki arama motorunu kullanın. New York gibi bir anahtar kelime girin ve arama sonuçlarına göz atın. Ayrıca menüde özel öneriler bulacaksınız. Bu önerileri konuya, kullanım amacına ve stile göre filtreleyebilirsiniz.
  Seçtiğiniz deseni gereksinimlerinize ve tercihlerinize uygun hale getirebilirsiniz. Desen sayfasında boyutları belirleyebilir, resmi kesebilir ve ek bir renk efekti uygulayabilirsiniz. Baskının hangi malzeme üzerine basılacağına da karar verebilirsiniz. Boyutları belirlediğinizde fotoğraf üzerinde kesintili çizgilerle çizilmiş bir dikdörtgen belirecektir. Bu, girmiş olduğunuz boyutların fotoğraf üzerine aktarılmış halidir. Sonuç olarak bu dikdörtgen içerisinde bulunan kısım elde edilecektir. Bu dikdörtgeni hareket ettirerek istediğiniz bir yere taşıyabilirsiniz. Siparişi sepete eklediğinizde seçiminiz otomatik olarak kaydedilir.
  Evet. Her desenin sayfasında bulunan malzemelerden herhangi birini seçebilirsiniz. Aynı deseni içeren diğer malzeme türlerini "Ayni resim başka formatlarda" bölümünde bulabilirsiniz. Ayrıca "Kişiselleştir ve Satın Al" düğmesinin altında bulunan "Malzemeyi Değiştir" seçeneğini de kullanabilirsiniz.
  Elbette. Bu konuyla ilgili olarak müşteri hizmetleriyle bağlantıya geçin: iletisim@pixers.com.tr. Dosyanın .jpg veya .tiff formatında olması gerekmektedir. .pdf, .ai, .cdr, .eps gibi vektör grafik formatları da desteklenmektedir.

  En az 1500 pikselin (px) 100 cm basıya karşılık geldiğini varsayın. Bu durumda 1500x1500 px boyutlara sahip bir dosyadan 100x100 cm boyutunda bir baskı elde etmeniz mümkündür. 3000x3000 px boyutlu bir dosyadan ise 200x200 cm boyutunda bir baskı elde edebilirsiniz. Dosyanın 300 dpi çözünürlüklü olması tavsiye edilir.

  Dosyanın uygun olup olmadığına grafik uzmanı karar vermektedir.
  Her desenin maksimum boyutu belirlenmiştir. Bu bilgi için "en" ve "boy" alanlarına bakın. Maksimum boyutları aşmadığınız sürece kendinize ait bir boyut belirleyebilirsiniz. Böylece yüksek fotoğraf kalitesi elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Maksimum boyut bilgisi verilmemişse bu, kalite kaybı yaşanmadan herhangi bir boyutu seçebileceğiniz anlamına gelir.
  Sipariş teslimat süresi, 9 iş gününe kadar çıkabilir ve süre ödemenizin alındığı günden sonraki iş gününden itibaren sayılır. Süre, sipariş karşılığı ödeme banka hesabımıza ulaştığı günden sonraki iş günü başlar. Siparişin durumu hakkındaki bilgiler sipariş formuna girmiş olduğunuz e-mail adresine gönderilecek.

  Dört adet sipariş durumu vardır:
  1. Alındı (sipariş alınmıştır).
  2. Ödendi (ödeme alındı).
  3. Hazırlanıyor (sipariş hazırlanıyor).
  4. Gönderildi.
  Siparişiniz DHL veya FEDEX aracılığıyla güvenli gönderi tüpleri veya kutuları içinde gönderilir. Sipariş gönderildiği gün gönderi takip numarası tarafınıza e-mail aracılığıyla gönderilecektir.
  Maalesef bu mümkün değildir. Siparişler, ödeme gerçekleştirildikten sonra işleme konulmaktadır. Sipariş verdiğinizde birkaç farklı ödeme yönteminden birini seçebilirsiniz.

  En Çok Arananlar