Minimalist çiçek süsleme ile sorunsuz desen Rulo Duvar Kağıdı - Grafik kaynakları
*Satıcı görselleştirme
₺299/ rulo
Rulo:
0,5 x 10 m
Desen yoğunluğunu değiştir:
Rulo sayısını seçin:
Rulo Duvar Kağıdı Malzemeyi değiştir
 • Çevre dostu
 • 365 gün iade süresi
 • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © kusuriuri

#FO123333670

  RULO DUVAR KAĞIDI

  Yüksek kalite
  Tela malzemeli ve mükemmel bir pürüzsüz yüzeyli rulo duvar kağıdı iç mekanınızı dönüştürmek için kullanabileceğiniz mükemmel bir dekorasyondur. Her iç mekanı kişiselleştirerek benzersiz bir hale getirmenizi sağlayacak standart genişlikteki (0,5 m x 10 m) ruloların üzerine sınırsız sayıda desen basılabilir.

  Renk cümbüşü
  Benzersiz renk derinliği ile duvar kağıtlarınız inanılmaz bir görselliğe sahip olacaktır. Renk yoğunluğunu koruyan yenilikçi teknoloji ile desenleriniz inanılmaz gerçekçi görünecektir.

  Mükemmel uyum
  Yüksek dayanıklı tela malzemeli duvar kağıtları büzülmelere ve çekmelere karşı dayanıklıdırlar. Bu sayede tutkal kuruduktan sonra parçalar arasına estetik olmayan boşluklar oluşmamaktadır.

  Sınırsız kişiselleştirme olanakları
  Desenleri çoğaltma olanağı sayesinde öğeleri istediğiniz yoğunluğa ayarlayarak duvar kağıtlarının iç mekanınızı mükemmel bir şekilde tamamlamalarını ve modern bir hale getirmelerini sağlayabilirsiniz.

  Kolay montaj
  Dekorasyonun, montaj tutkalı ile uygulanması oldukça kolaydır. Tutkalı temiz, pürüzsüz ve kuru bir duvara uygulayınız. Uygun uzunlukta duvar kağıdı parçaları kesiniz ve bu parçaları yukarıdan aşağıya doğru, kenarları yan yana gelecek şekilde yapıştırınız. Duvar kağıdınız iç mekanınıza modern ve benzersiz bir özellik katmasının yanı sıra yüzeylerdeki küçük pürüzleri de gizleyecektir.

  Ayrıntılar:
  Malzeme: Tela malzemeli yarı mat duvar kağıdı
  Rulo boyutları: 0,50 m x 10 m

  Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol

  • Çalişan anneleri destekliyoruz

   Çalişan anneleri destekliyoruz

  Detaylar

  Eser sahibi: © kusuriuri

  Malzeme örneği: Rulo Duvar Kağıdı

  Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  Farkımız

  Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

  Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

  Minimum 300 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

  Kişiselleştirme teslimi

  Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

  İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

  İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

  Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

   

  En Çok Arananlar