Fototapety, naklejki, obrazy i plakaty – PixersYaş doğrulaması

Ziyaret ettiğiniz web sitesi erotik içerik barındırıyor olabilir.

Siteye girmek için en az 18 yaşında olmalısınız.

-50%
Bahar Buket Dikişsiz Desen Rulo Duvar Kağıdı - Hobi ve eğlence
  215700₺4.313-50%/ rulo
  Rulo:
  0,5 x 10 m
  Desen yoğunluğunu değiştir:
  Rulo sayısını seçin:
  Rulo Duvar Kağıdı Malzemeyi değiştir
  • Çevre dostu
  • 365 gün iade süresi
  • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

  Eser sahibi © Marina Grau

  #FO80072351

   RULO DUVAR KAĞIDI

   Yüksek kalite
   Tela malzemeli ve mükemmel bir pürüzsüz yüzeyli rulo duvar kağıdı iç mekanınızı dönüştürmek için kullanabileceğiniz mükemmel bir dekorasyondur. Her iç mekanı kişiselleştirerek benzersiz bir hale getirmenizi sağlayacak standart genişlikteki (0,5 m x 10 m) ruloların üzerine sınırsız sayıda desen basılabilir.

   Renk cümbüşü
   Benzersiz renk derinliği ile duvar kağıtlarınız inanılmaz bir görselliğe sahip olacaktır. Renk yoğunluğunu koruyan yenilikçi teknoloji ile desenleriniz inanılmaz gerçekçi görünecektir.

   Mükemmel uyum
   Yüksek dayanıklı tela malzemeli duvar kağıtları büzülmelere ve çekmelere karşı dayanıklıdırlar. Bu sayede tutkal kuruduktan sonra parçalar arasına estetik olmayan boşluklar oluşmamaktadır.

   Sınırsız kişiselleştirme olanakları
   Desenleri çoğaltma olanağı sayesinde öğeleri istediğiniz yoğunluğa ayarlayarak duvar kağıtlarının iç mekanınızı mükemmel bir şekilde tamamlamalarını ve modern bir hale getirmelerini sağlayabilirsiniz.

   Kolay montaj
   Dekorasyonun, montaj tutkalı ile uygulanması oldukça kolaydır. Tutkalı temiz, pürüzsüz ve kuru bir duvara uygulayınız. Uygun uzunlukta duvar kağıdı parçaları kesiniz ve bu parçaları yukarıdan aşağıya doğru, kenarları yan yana gelecek şekilde yapıştırınız. Duvar kağıdınız iç mekanınıza modern ve benzersiz bir özellik katmasının yanı sıra yüzeylerdeki küçük pürüzleri de gizleyecektir.

   Ayrıntılar:
   Malzeme: Tela malzemeli yarı mat duvar kağıdı
   Rulo boyutları: 0,50 m x 10 m

   Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol

   • Çalişan anneleri destekliyoruz

    Çalişan anneleri destekliyoruz

   Detaylar

   Eser sahibi: © Marina Grau

   Malzeme örneği: Rulo Duvar Kağıdı

   Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

   Farkımız

   Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

   Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

   Minimum 5000 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

   Kişiselleştirme teslimi

   Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

   İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

   İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

   Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

    

   En Çok Arananlar