Masa Çıkartması Zag zikzak desen arka plan bağbozumu vektör illüstrasyon zig - Kutlama
*Satıcı görselleştirme
Minimum:₺99
Masa Çıkartması Malzemeyi değiştir
 • Çevre dostu
 • 365 gün iade süresi
 • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © thecorner

#FO46486669
  Masa Çıkartması

  Masa Çıkartması

  Masalar aileleri ve arkadaşları bir araya getirirler. Bu toplantılar her seferinde masada izler bırakırlar. Bir köşeye çorba dökülür, diğer köşede çıkmayan lekeler bulunur. Masanın değiştirilmesi gerektiğini düşünürsünüz. Buna artık gerek yok! Masanızı orijinal bir şekilde güvence altına alarak akşam yemekleri, aile toplantıları ve verimli bir çalışma için mükemmel bir yüzey yaratabilirsiniz. Masanızı istediğiniz gibi dekore edin. Çıkartmaları istediğiniz an yenisiyle değiştirebilirsiniz!

  Nem ve kirden etkilenmeyen dayanıklı ve mat malzeme en misafirperver evlerin masalarına uygulanabileceği gibi en sıkıcı ofisleri bile rengarenk hale getirebilir. Nemli bir bezle silerek temizleyebileceğiniz çıkartmaları kolayca kendiniz yapıştırabilirsiniz. Yemek masanıza taze renkleri davet edin veya çalışma masanıza yeni bir hayat verin.

  Temizleme şekli: Islak bir bez ile

  Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol

  • Çalişan anneleri destekliyoruz

   Çalişan anneleri destekliyoruz

  Detaylar

  Eser sahibi: © thecorner

  Malzeme örneği: Masa Çıkartması

  Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  Farkımız

  Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

  Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

  Minimum 300 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

  Kişiselleştirme teslimi

  Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

  İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

  İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

  Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

   

  En Çok Arananlar