Kendinden Yapışkanlı Duvar Resmi Yüksek detay iskelet yaprak vektör seamless modeli - Grafik kaynakları
*Satıcı görselleştirme
Minimum:₺249
Kendinden Yapışkanlı Duvar Resmi Malzemeyi değiştir
 • Çevre dostu
 • 365 gün iade süresi
 • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © olga_igorevna

#FO244390722
  Kendinden Yapışkanlı Pixerstick Duvar Resmi

  Pixerstick

  Duvarları hareket ettirme ve dağları yerinden oynatma gücüne sahip olmak ister miydiniz? Dağları evinize getirmenize ve gören herkesi etkileyecek bir duvar yaratmanıza yardımcı olabiliriz! Hem de bunu herhangi bir zahmete girmeden yapabilirsiniz! Hayal gücünüze güvenin ve en cesur iç mekan dekorasyonu fikirlerinizi hayata geçirmenize yardım etmemize izin verin.

  Yırtılma ve ezilmelere dayanıklı, Kendinden Yapışkanlı mat Duvar Resmi malzemesi Pixerstick evinizin her mekanını kolayca değiştirmenizi ve uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir eve sahip olmanızı sağlar. Onu kolayca kendiniz yapıştırabilir, eğer arzu ederseniz söküp başka bir yere taşıyabilirsiniz. Bunun ne kadar kolay olduğunu kendiniz görün. Değişime hazır olun ve hemen bugün istediğiniz gibi yaşayın!

  Temizleme şekli:  Kuru bir bez ile.

  Tavsiye edilen kullanım alanı:  Düz yüzeyler.

  Hatırlamak :) Bizimle işbirliğinin geçim kaynaklarından biri olduğu, dünyanın her yerinden sanatçıları desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceğiniz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satın alıyorsunuz. Sağol ❤

  Çevre dostu
  365 gün iade süresi
  Kişiselleştirme ücretsiz kargo
  • Çalişan anneleri destekliyoruz

   Çalişan anneleri destekliyoruz

  Detaylar

  Eser sahibi: © olga_igorevna

  Malzeme örneği: Kendinden Yapışkanlı Duvar Resmi

  Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  Farkımız

  Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

  Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

  Minimum 300 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

  Kişiselleştirme teslimi

  Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

  İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

  İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

  Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

   

  En Çok Arananlar