Kendinden Yapışkanlı Duvar Resmi Seyşeller Adaları ormanda yolu - Doğa
*Satıcı görselleştirme
Minimum:₺249
Kendinden Yapışkanlı Duvar Resmi Malzemeyi değiştir
  • Çevre dostu
  • 365 gün iade süresi
  • Kişiselleştirme ücretsiz kargo
Kendinden Yapışkanlı Pixerstick Duvar Resmi

Pixerstick

Duvarları hareket ettirme ve dağları yerinden oynatma gücüne sahip olmak ister miydiniz? Dağları evinize getirmenize ve gören herkesi etkileyecek bir duvar yaratmanıza yardımcı olabiliriz! Hem de bunu herhangi bir zahmete girmeden yapabilirsiniz! Hayal gücünüze güvenin ve en cesur iç mekan dekorasyonu fikirlerinizi hayata geçirmenize yardım etmemize izin verin.

Yırtılma ve ezilmelere dayanıklı, Kendinden Yapışkanlı mat Duvar Resmi malzemesi Pixerstick evinizin her mekanını kolayca değiştirmenizi ve uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir eve sahip olmanızı sağlar. Onu kolayca kendiniz yapıştırabilir, eğer arzu ederseniz söküp başka bir yere taşıyabilirsiniz. Bunun ne kadar kolay olduğunu kendiniz görün. Değişime hazır olun ve hemen bugün istediğiniz gibi yaşayın!

Temizleme şekli:  Kuru bir bez ile.

Tavsiye edilen kullanım alanı:  Düz yüzeyler.

Çevre dostu
365 gün iade süresi
Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Hatırlamak :) Bizimle işbirliğinin geçim kaynaklarından biri olduğu, dünyanın her yerinden sanatçıları desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceğiniz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satın alıyorsunuz. Sağol


  • Çalışan anneleri destekliyoruz

    Çalışan anneleri destekliyoruz

Detaylar

Eser sahibi: © Iakov Kalinin

Malzeme örneği: Kendinden Yapışkanlı Duvar Resmi

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

Terms of Sales provided by
independent artists

Farkımız

Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

Minimum 300 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

Kişiselleştirme teslimi

Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

 
Baskıların kokusuz, sağlık için %100 güvenli, modern ve çevre dostu bir teknoloji olan HP Latex Printing ile hazırlanmalarını tavsiye ederiz. Sipariş edilen hizmetin başka bir teknoloji kullanılarak basılması tavsiye edilmemektedir.
Ana sayfadaki arama motorunu kullanın. New York gibi bir anahtar kelime girin ve arama sonuçlarına göz atın. Ayrıca menüde özel öneriler bulacaksınız. Bu önerileri konuya, kullanım amacına ve stile göre filtreleyebilirsiniz.
Seçtiğiniz deseni gereksinimlerinize ve tercihlerinize uygun hale getirebilirsiniz. Desen sayfasında boyutları belirleyebilir, resmi kesebilir ve ek bir renk efekti uygulayabilirsiniz. Baskının hangi malzeme üzerine basılacağına da karar verebilirsiniz. Boyutları belirlediğinizde fotoğraf üzerinde kesintili çizgilerle çizilmiş bir dikdörtgen belirecektir. Bu, girmiş olduğunuz boyutların fotoğraf üzerine aktarılmış halidir. Sonuç olarak bu dikdörtgen içerisinde bulunan kısım elde edilecektir. Bu dikdörtgeni hareket ettirerek istediğiniz bir yere taşıyabilirsiniz. Siparişi sepete eklediğinizde seçiminiz otomatik olarak kaydedilir.
Evet. Her desenin sayfasında bulunan malzemelerden herhangi birini seçebilirsiniz. Aynı deseni içeren diğer malzeme türlerini "Ayni resim başka formatlarda" bölümünde bulabilirsiniz. Ayrıca "Kişiselleştir ve Satın Al" düğmesinin altında bulunan "Malzemeyi Değiştir" seçeneğini de kullanabilirsiniz.
Elbette. Bu konuyla ilgili olarak müşteri hizmetleriyle bağlantıya geçin: iletisim@pixers.com.tr. Dosyanın .jpg veya .tiff formatında olması gerekmektedir. .pdf, .ai, .cdr, .eps gibi vektör grafik formatları da desteklenmektedir.

En az 1500 pikselin (px) 100 cm basıya karşılık geldiğini varsayın. Bu durumda 1500x1500 px boyutlara sahip bir dosyadan 100x100 cm boyutunda bir baskı elde etmeniz mümkündür. 3000x3000 px boyutlu bir dosyadan ise 200x200 cm boyutunda bir baskı elde edebilirsiniz. Dosyanın 300 dpi çözünürlüklü olması tavsiye edilir.

Dosyanın uygun olup olmadığına grafik uzmanı karar vermektedir.
Her desenin maksimum boyutu belirlenmiştir. Bu bilgi için "en" ve "boy" alanlarına bakın. Maksimum boyutları aşmadığınız sürece kendinize ait bir boyut belirleyebilirsiniz. Böylece yüksek fotoğraf kalitesi elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Maksimum boyut bilgisi verilmemişse bu, kalite kaybı yaşanmadan herhangi bir boyutu seçebileceğiniz anlamına gelir.
Sipariş teslimat süresi, 9 iş gününe kadar çıkabilir ve süre ödemenizin alındığı günden sonraki iş gününden itibaren sayılır. Süre, sipariş karşılığı ödeme banka hesabımıza ulaştığı günden sonraki iş günü başlar. Siparişin durumu hakkındaki bilgiler sipariş formuna girmiş olduğunuz e-mail adresine gönderilecek.

Dört adet sipariş durumu vardır:
1. Alındı (sipariş alınmıştır).
2. Ödendi (ödeme alındı).
3. Hazırlanıyor (sipariş hazırlanıyor).
4. Gönderildi.
Siparişiniz DHL veya FEDEX aracılığıyla güvenli gönderi tüpleri veya kutuları içinde gönderilir. Sipariş gönderildiği gün gönderi takip numarası tarafınıza e-mail aracılığıyla gönderilecektir.
Maalesef bu mümkün değildir. Siparişler, ödeme gerçekleştirildikten sonra işleme konulmaktadır. Sipariş verdiğinizde birkaç farklı ödeme yönteminden birini seçebilirsiniz.
Hayır. Büyük yüzeyler birbiriyle aynı boyuttaki küçük parçalara bölünürler. Baskının farklı bir şekilde bölünmesini istiyorsanız sipariş formunda bu isteğinizi bildirin veya iletisim@pixers.com.tr adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.
Her desenin sayfasında belirtilen bir maksimum boyut bilgisi bulunur. Maksimum boyutları aşmadığınız sürece kendinize ait bir boyut belirleyebilirsiniz. Böylece yüksek baskı kalitesi elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Maksimum boyut bilgisi verilmemişse bu, siparişinizi kalite kaybı yaşanmadan herhangi bir boyutta verebileceğiniz anlamına gelir.
Suya en dayanıklı malzeme Yıkanabilir Duvar Resmidir. Yüzeyi, neme ve kire dayanıklı bir lamine ile kaplanmaktadır. Islak bir bezle silinebilir.
Bütün duvar resmi malzemeleri mattır.
Duvar resimleri duvarlara yapıştırılmak üzere tasarlanmıştır. Duvar yüzeylerinin düz, pürüzsüz ve yağsız olmaları gerekir. Kaba sıvalı duvarların astarlanmaları tavsiye edilir. Pixerstick Duvar Resmi buna istisnadır. Bu duvar resmi kendinden yapışkanlıdır ve her türlü düz yüzeye yapıştırılabilir.
Büyük formatlardaki duvar resimlerinin ihtiyaçtan biraz daha fazla sipariş edilmeleri önerilir (örneğin her kenar 2 cm daha uzun olacak şekilde sipariş edilebilir). Duvarlar her zaman mükemmel boyutlarda olmayabilir ya da ölçüm sırasında küçük hatalar yapılabilir. Malzemenin fazla olması az olmasından iyidir.
Fotoğrafın sayfasında fotoğrafın sadece ticari olmayan amaçlarla kullanılabileceği belirtilmemişse onu kamusal alanlarda kullanabilirsiniz.

Tavsiye: Restoran, spor salonu, vs. gibi yerlere uygun desenleri "Şirketler için" bölümünde bulabilirsiniz.
Pixers haber bültenine üye olarak indirime hak kazanabilirsiniz.

En Çok Arananlar