Kapı Çıkartması Balıklar ile Sualtı sorunsuz desen. Dikişsiz desen duvar kağıtları, web sayfası arka planları için kullanılabilir - Hayvanlar
*Satıcı görselleştirme
Minimum:₺99
Kapı Çıkartması Malzemeyi değiştir
  • Çevre dostu
  • 365 gün iade süresi
  • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © maria_galybina

#FO100889091
Kapı Çıkartması

Kapı Çikartmasi

Kapı açmak ve kapamak günlük ritüellerimizden biridir. Ritüellerin süslenmesi önemlidir. Kapınızın evinizin dekorasyonunun önemli bir öğesi olmasını sağlayın. Bunu nasıl yapabilirsiniz? Binlerce fikrimiz var!

Dayanıklı ve mat malzemeden üretilen kapı çıkartmaları ile kapılarınızı süsleyebilir, koruyabilir ve üzerlerindeki çizik ve ezik gibi pürüzleri kapatabilirsiniz. Çıkartmaları kolayca kendi kendinize yapıştırabilir, nemli bir bezle silerek temizleyebilir ve başka bir ilham alır almaz farklı bir çıkartmayla değiştirebilirsiniz. Kapılarınızı yeni fikirlere açın!

Temizleme şekli: Islak bir bez ile

Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol

  • Çalişan anneleri destekliyoruz

    Çalişan anneleri destekliyoruz

Detaylar

Eser sahibi: © maria_galybina

Malzeme örneği: Kapı Çıkartması

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

Terms of Sales provided by
independent artists

Farkımız

Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

Minimum 300 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

Kişiselleştirme teslimi

Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

 

En Çok Arananlar