Vinil Duvar Resmi Soyut sanat - Grafik kaynakları
*Satıcı görselleştirme
₺894
Boyutlar (genişlik x yükseklik):
300 x 200 CM
Diğer boyutlar
Vinil Duvar Resmi Malzemeyi değiştir
  • Çevre dostu
  • 365 gün iade süresi
  • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © Наталия Чижевская

#FO224127481
Vinil Duvar Resmi

Vinil Duvar Resmi

İç mekanlarınız hızlı bir değişime mi ihtiyaç duyuyorlar? Çok kolay! Duvarınızda istediğiniz herhangi bir fikri uygulayabilir ve kendi mekanlarınızda benzersiz bir atmosfer yaratabilirsiniz. Evinizi her zaman hayal ettiğiniz bir hale getirmenizin ne kadar kolay olduğunu kendiniz görün.

Dayanıklı ve çevre dostu saten malzemeden imal edilen duvar resmini kolayca kendiniz monte edebilirsiniz. Mükemmel bir şekilde yansıtılan renkler gözler için tam bir ziyafettir. Dokumasız malzemeli yüzey duvarlarınızın nefes almasına izin verir. Duvar resminiz için istediğiniz deseni ve boyutu seçin ve iç mekanlarınıza yeni bir enerjinin akışını izleyin!

Temizleme şekli:  Kuru bir bez ile.

Tavsiye edilen kullanım alanı:  Düz ve pürüzsüz duvarlar

Ek seçenekler: Lamine
Mutfak veya banyodaki nemli ortama dayanıklı bir duvar resmine mi ihtiyacınız var? Lamine opsiyonunu seçerek malzemeye ek bir koruma sağlayabilir ve duvar resminizi suyla temizleyebilirsiniz.

Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol


  • Çalişan anneleri destekliyoruz

    Çalişan anneleri destekliyoruz

Detaylar

Eser sahibi: © Наталия Чижевская

Malzeme örneği: Vinil Duvar Resmi

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

Terms of Sales provided by
independent artists

Farkımız

Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

Minimum 300 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

Kişiselleştirme teslimi

Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

 
Baskıların kokusuz, sağlık için %100 güvenli, modern ve çevre dostu bir teknoloji olan HP Latex Printing ile hazırlanmalarını tavsiye ederiz. Sipariş edilen hizmetin başka bir teknoloji kullanılarak basılması tavsiye edilmemektedir.
Ana sayfadaki arama motorunu kullanın. New York gibi bir anahtar kelime girin ve arama sonuçlarına göz atın. Ayrıca menüde özel öneriler bulacaksınız. Bu önerileri konuya, kullanım amacına ve stile göre filtreleyebilirsiniz.
Seçtiğiniz deseni gereksinimlerinize ve tercihlerinize uygun hale getirebilirsiniz. Desen sayfasında boyutları belirleyebilir, resmi kesebilir ve ek bir renk efekti uygulayabilirsiniz. Baskının hangi malzeme üzerine basılacağına da karar verebilirsiniz. Boyutları belirlediğinizde fotoğraf üzerinde kesintili çizgilerle çizilmiş bir dikdörtgen belirecektir. Bu, girmiş olduğunuz boyutların fotoğraf üzerine aktarılmış halidir. Sonuç olarak bu dikdörtgen içerisinde bulunan kısım elde edilecektir. Bu dikdörtgeni hareket ettirerek istediğiniz bir yere taşıyabilirsiniz. Siparişi sepete eklediğinizde seçiminiz otomatik olarak kaydedilir.
Evet. Her desenin sayfasında bulunan malzemelerden herhangi birini seçebilirsiniz. Aynı deseni içeren diğer malzeme türlerini "Ayni resim başka formatlarda" bölümünde bulabilirsiniz. Ayrıca "Kişiselleştir ve Satın Al" düğmesinin altında bulunan "Malzemeyi Değiştir" seçeneğini de kullanabilirsiniz.
Elbette. Bu konuyla ilgili olarak müşteri hizmetleriyle bağlantıya geçin: iletisim@pixers.com.tr. Dosyanın .jpg veya .tiff formatında olması gerekmektedir. .pdf, .ai, .cdr, .eps gibi vektör grafik formatları da desteklenmektedir.

En az 1500 pikselin (px) 100 cm basıya karşılık geldiğini varsayın. Bu durumda 1500x1500 px boyutlara sahip bir dosyadan 100x100 cm boyutunda bir baskı elde etmeniz mümkündür. 3000x3000 px boyutlu bir dosyadan ise 200x200 cm boyutunda bir baskı elde edebilirsiniz. Dosyanın 300 dpi çözünürlüklü olması tavsiye edilir.

Dosyanın uygun olup olmadığına grafik uzmanı karar vermektedir.
Her desenin maksimum boyutu belirlenmiştir. Bu bilgi için "en" ve "boy" alanlarına bakın. Maksimum boyutları aşmadığınız sürece kendinize ait bir boyut belirleyebilirsiniz. Böylece yüksek fotoğraf kalitesi elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Maksimum boyut bilgisi verilmemişse bu, kalite kaybı yaşanmadan herhangi bir boyutu seçebileceğiniz anlamına gelir.
Sipariş teslimat süresi, 9 iş gününe kadar çıkabilir ve süre ödemenizin alındığı günden sonraki iş gününden itibaren sayılır. Süre, sipariş karşılığı ödeme banka hesabımıza ulaştığı günden sonraki iş günü başlar. Siparişin durumu hakkındaki bilgiler sipariş formuna girmiş olduğunuz e-mail adresine gönderilecek.

Dört adet sipariş durumu vardır:
1. Alındı (sipariş alınmıştır).
2. Ödendi (ödeme alındı).
3. Hazırlanıyor (sipariş hazırlanıyor).
4. Gönderildi.
Siparişiniz DHL veya FEDEX aracılığıyla güvenli gönderi tüpleri veya kutuları içinde gönderilir. Sipariş gönderildiği gün gönderi takip numarası tarafınıza e-mail aracılığıyla gönderilecektir.
Maalesef bu mümkün değildir. Siparişler, ödeme gerçekleştirildikten sonra işleme konulmaktadır. Sipariş verdiğinizde birkaç farklı ödeme yönteminden birini seçebilirsiniz.
Hayır. Büyük yüzeyler birbiriyle aynı boyuttaki küçük parçalara bölünürler. Baskının farklı bir şekilde bölünmesini istiyorsanız sipariş formunda bu isteğinizi bildirin veya iletisim@pixers.com.tr adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.
Her desenin sayfasında belirtilen bir maksimum boyut bilgisi bulunur. Maksimum boyutları aşmadığınız sürece kendinize ait bir boyut belirleyebilirsiniz. Böylece yüksek baskı kalitesi elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Maksimum boyut bilgisi verilmemişse bu, siparişinizi kalite kaybı yaşanmadan herhangi bir boyutta verebileceğiniz anlamına gelir.
Suya en dayanıklı malzeme Yıkanabilir Duvar Resmidir. Yüzeyi, neme ve kire dayanıklı bir lamine ile kaplanmaktadır. Islak bir bezle silinebilir.
Bütün duvar resmi malzemeleri mattır.
Duvar resimleri duvarlara yapıştırılmak üzere tasarlanmıştır. Duvar yüzeylerinin düz, pürüzsüz ve yağsız olmaları gerekir. Kaba sıvalı duvarların astarlanmaları tavsiye edilir. Pixerstick Duvar Resmi buna istisnadır. Bu duvar resmi kendinden yapışkanlıdır ve her türlü düz yüzeye yapıştırılabilir.
Büyük formatlardaki duvar resimlerinin ihtiyaçtan biraz daha fazla sipariş edilmeleri önerilir (örneğin her kenar 2 cm daha uzun olacak şekilde sipariş edilebilir). Duvarlar her zaman mükemmel boyutlarda olmayabilir ya da ölçüm sırasında küçük hatalar yapılabilir. Malzemenin fazla olması az olmasından iyidir.
Fotoğrafın sayfasında fotoğrafın sadece ticari olmayan amaçlarla kullanılabileceği belirtilmemişse onu kamusal alanlarda kullanabilirsiniz.

Tavsiye: Restoran, spor salonu, vs. gibi yerlere uygun desenleri "Şirketler için" bölümünde bulabilirsiniz.
Pixers haber bültenine üye olarak indirime hak kazanabilirsiniz.

En Çok Arananlar