Vinil Duvar Resmi Pastoral deniz manzarası - İş konseptleri
*Satıcı görselleştirme
Minimum:₺149
Vinil Duvar Resmi Malzemeyi değiştir
 • Çevre dostu
 • 365 gün iade süresi
 • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © Imaster

#FO66297576
  Vinil Duvar Resmi

  Vinil Duvar Resmi

  İç mekanlarınız hızlı bir değişime mi ihtiyaç duyuyorlar? Çok kolay! Duvarınızda istediğiniz herhangi bir fikri uygulayabilir ve kendi mekanlarınızda benzersiz bir atmosfer yaratabilirsiniz. Evinizi her zaman hayal ettiğiniz bir hale getirmenizin ne kadar kolay olduğunu kendiniz görün.

  Dayanıklı ve çevre dostu saten malzemeden imal edilen duvar resmini kolayca kendiniz monte edebilirsiniz. Mükemmel bir şekilde yansıtılan renkler gözler için tam bir ziyafettir. Dokumasız malzemeli yüzey duvarlarınızın nefes almasına izin verir. Duvar resminiz için istediğiniz deseni ve boyutu seçin ve iç mekanlarınıza yeni bir enerjinin akışını izleyin!

  Temizleme şekli:  Kuru bir bez ile.

  Tavsiye edilen kullanım alanı:  Düz ve pürüzsüz duvarlar

  Ek seçenekler: Lamine
  Mutfak veya banyodaki nemli ortama dayanıklı bir duvar resmine mi ihtiyacınız var? Lamine opsiyonunu seçerek malzemeye ek bir koruma sağlayabilir ve duvar resminizi suyla temizleyebilirsiniz.

  Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol ❤

  • Çalişan anneleri destekliyoruz

   Çalişan anneleri destekliyoruz

  Detaylar

  Eser sahibi: © Imaster

  Malzeme örneği: Vinil Duvar Resmi

  Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  Farkımız

  Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

  Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

  Minimum 300 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

  Kişiselleştirme teslimi

  Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

  İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

  İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

  Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

   

  En Çok Arananlar