Dört Parçalı Özet boya doku - Grafik kaynakları
*Satıcı görselleştirme
Minimum:₺649
Dört Parçalı Malzemeyi değiştir
  • Çevre dostu
  • 365 gün iade süresi
  • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © Nik_Merkulov

#FO114406974
Dört Parçalı Tuval Baskı

Çok Parçalı Baskılar - Dört Parçalı

Bir resim bin söz söyler. Çok parçalı baskılarla çok daha fazlasını ifade etmeniz mümkün. Böyle bir kompozisyon ile iç mekanlarınızı değiştirebilir ve benzersiz bir etki elde edebilirsiniz.

Renk derinliği ve tuval baskının kalitesi her türlü sanatsal vizyonu gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Ahşap çerçeve üzerine uygulanan yüksek kaliteli tuvallerimizin yan kenarlarına da baskı uygulandığından onları herhangi bir çerçeveye gerek kalmaksızın duvara asabilirsiniz. Her şey sizin elinizde!

Dört parçadan oluşmaktadır. Dört parçalı baskı standardına uygun olarak, baskının bir parçası, önceki parçasının kesintisiz bir devamı değildir.

Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol

  • Çalişan anneleri destekliyoruz

    Çalişan anneleri destekliyoruz

Detaylar

Eser sahibi: © Nik_Merkulov

Malzeme örneği: Dört Parçalı

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

Terms of Sales provided by
independent artists

Farkımız

Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

Minimum 500 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

Kişiselleştirme teslimi

Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

 

En Çok Arananlar