Dolap Çıkartması Muz yaprakları ile sorunsuz desen. tropik bitki örtüsü, çiçek ve meyve dekoratif görüntü. Arkaplan maske kırpma olmadan. zemin için kullanımı kolay, tekstil, ambalaj kağıdı - Çiçek ve bitkiler
kimden71 ₺
Dolap Çıkartması Malzemeyi değiştir
  • Çevre dostu
  • 365 gün iade süresi
  • Ücretsiz gönderi

Eser sahibi © incomible

#FO107643095
Dolap Çıkartması

Dolap Çıkartması

Dolabınız hangi hazineleri saklıyor? Gömme dolaplar ve sürgülü kapılı dolaplar, içlerinde ne bulunduğuna bakılmaksızın, iç mekanlarınızı güzelleştiren zengin renkler ve desenlerle göz zevkinize hitap eder hale getirilebilirler.

Nemden etkilenmeyen ve kirlenmeyen dayanıklı ve mat malzemeden yapılan çıkartmalar yatak odanızda veya antrenizde bulunan dolapları tamamen değiştirebilir. Nemli bir bezle silerek temizleyebileceğiniz çıkartmaları kolayca kendiniz yapıştırabilirsiniz. Bir desen beğenin ve dolabınızı cazibesini hiçbir zaman kaybetmeyecek bir dekorasyon öğesi haline getirin!

Tek yaprağın maksimum genişliği:  94 cm. Malzemenin maksimum genişliğini aşan boyutlara sahip baskılar birden fazla yaprak üzerine uygulanmaktadır.

Çıkartmayı dolabınıza uygun hale mi getirmek istiyorsunuz? Bunu sipariş formundaki yorum alanında belirtin, çıkartmanızı vereceğiniz boyutlara uygun olarak keselim.

Temizleme şekli: Islak bir bez ile

Montaj talimatlari

Alışveriş detayları

Eser sahibi: © incomible

Malzeme: Dolap Çıkartması

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

Terms of Services provided by
Artists Society LTD

Farkımız

Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

Hizmetlerimizden memnun kalmanızı arzuluyoruz. Bu nedenle herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız 365 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

Minimum 300 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

Gönderi

Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

 
Baskıların kokusuz, sağlık için %100 güvenli, modern ve çevre dostu bir teknoloji olan HP Latex Printing ile hazırlanmalarını tavsiye ederiz. Sipariş edilen hizmetin başka bir teknoloji kullanılarak basılması tavsiye edilmemektedir.
Ana sayfadaki arama motorunu kullanın. New York gibi bir anahtar kelime girin ve arama sonuçlarına göz atın. Ayrıca menüde özel öneriler bulacaksınız. Bu önerileri konuya, kullanım amacına ve stile göre filtreleyebilirsiniz.
Seçtiğiniz deseni gereksinimlerinize ve tercihlerinize uygun hale getirebilirsiniz. Desen sayfasında boyutları belirleyebilir, resmi kesebilir ve ek bir renk efekti uygulayabilirsiniz. Baskının hangi malzeme üzerine basılacağına da karar verebilirsiniz. Boyutları belirlediğinizde fotoğraf üzerinde kesintili çizgilerle çizilmiş bir dikdörtgen belirecektir. Bu, girmiş olduğunuz boyutların fotoğraf üzerine aktarılmış halidir. Sonuç olarak bu dikdörtgen içerisinde bulunan kısım elde edilecektir. Bu dikdörtgeni hareket ettirerek istediğiniz bir yere taşıyabilirsiniz. Siparişi sepete eklediğinizde seçiminiz otomatik olarak kaydedilir.
Evet. Her desenin sayfasında bulunan malzemelerden herhangi birini seçebilirsiniz. Aynı deseni içeren diğer malzeme türlerini "Ayni resim başka formatlarda" bölümünde bulabilirsiniz. Ayrıca "Kişiselleştir ve Satın Al" düğmesinin altında bulunan "Malzemeyi Değiştir" seçeneğini de kullanabilirsiniz.
Elbette. Bu konuyla ilgili olarak müşteri hizmetleriyle bağlantıya geçin: iletisim@pixers.com.tr. Dosyanın .jpg veya .tiff formatında olması gerekmektedir. .pdf, .ai, .cdr, .eps gibi vektör grafik formatları da desteklenmektedir.

En az 1500 pikselin (px) 100 cm basıya karşılık geldiğini varsayın. Bu durumda 1500x1500 px boyutlara sahip bir dosyadan 100x100 cm boyutunda bir baskı elde etmeniz mümkündür. 3000x3000 px boyutlu bir dosyadan ise 200x200 cm boyutunda bir baskı elde edebilirsiniz. Dosyanın 300 dpi çözünürlüklü olması tavsiye edilir.

Dosyanın uygun olup olmadığına grafik uzmanı karar vermektedir.
Her desenin maksimum boyutu belirlenmiştir. Bu bilgi için "en" ve "boy" alanlarına bakın. Maksimum boyutları aşmadığınız sürece kendinize ait bir boyut belirleyebilirsiniz. Böylece yüksek fotoğraf kalitesi elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Maksimum boyut bilgisi verilmemişse bu, kalite kaybı yaşanmadan herhangi bir boyutu seçebileceğiniz anlamına gelir.
Sipariş gerçekleştirme süresi tercih edilen gönderi türüne bağlıdır. Süre, sipariş karşılığı ödeme banka hesabımıza ulaştığı günden sonraki iş günü başlar. Siparişin durumu hakkındaki bilgiler sipariş formuna girmiş olduğunuz e-mail adresine gönderilecek.

Dört adet sipariş durumu vardır:
1. Alındı (sipariş alınmıştır).
2. Ödendi (ödeme alındı).
3. Hazırlanıyor (sipariş hazırlanıyor).
4. Gönderildi.
Siparişiniz güvenli bir tüp veya kutu içerisinde DHL ile gönderilir. Sipariş gönderildiği gün gönderi takip numarası tarafınıza e-mail aracılığıyla gönderilecektir.
Maalesef bu mümkün değildir. Siparişler, ödeme gerçekleştirildikten sonra işleme konulmaktadır. Sipariş verdiğinizde birkaç farklı ödeme yönteminden birini seçebilirsiniz.
Hayır. Büyük yüzeyler birbiriyle aynı boyuttaki küçük parçalara bölünürler. Her desenin sayfasında tek parçanın maksimum genişliği verilmektedir. Boyutla ilgili özel bir isteğiniz varsa bunu sipariş formuna yazın veya bizimle iletişime geçin: iletisim@pixers.com.tr.
Her desenin maksimum boyutu belirlenmiştir. Bu bilgi için "en" ve "boy" alanlarına bakın. Maksimum boyutları aşmadığınız sürece kendinize ait bir boyut belirleyebilirsiniz. Böylece yüksek baskı kalitesi elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Maksimum boyut bilgisi verilmemişse bu, siparişinizi kalite kaybı yaşanmadan herhangi bir boyutta verebileceğiniz anlamına gelir.
Bunlar arka planı olmayan duvar çıkartmalarıdır. Desen beyaz bir arka plan üzerine basılır ve kesilir.
Çıkartma, elektrostatik özelliklere sahip bir malzemeden üretilmiştir. Cam yüzeylere yapıştırıcıya gerek olmadan yapışabilir. Cam ve pencerelerin her iki yüzeylerine yapıştırmak mümkündür.
Pencere ve cam çıkartmaları için böyle bir malzeme kullanılmaktadır. Renkler yarı saydamdır. Beyaz renk ise tamamen saydamdır.
Pixerstick Çıkartmalar her türlü düz yüzeye yapıştırılabilirken diğer çıkartmalar isimlerinde belirtilen yüzeylere uygundur (örneğin, buzdolabı veya dolap).
Pixers haber bültenine üye olarak indirime hak kazanabilirsiniz.