Dolap Çıkartması Çizgili 3 -
*Satıcı görselleştirme
₺120
Boyutlar (genişlik x yükseklik):
50 x 120 CM
Diğer boyutlar
Dolap Çıkartması Malzemeyi değiştir
  • Çevre dostu
  • 365 gün iade süresi
  • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © robertosch

#FO17257088
Dolap Çıkartması

Dolap Çıkartması

Dolabınız hangi hazineleri saklıyor? Gömme dolaplar ve sürgülü kapılı dolaplar, içlerinde ne bulunduğuna bakılmaksızın, iç mekanlarınızı güzelleştiren zengin renkler ve desenlerle göz zevkinize hitap eder hale getirilebilirler.

Nemden etkilenmeyen ve kirlenmeyen dayanıklı ve mat malzemeden yapılan çıkartmalar yatak odanızda veya antrenizde bulunan dolapları tamamen değiştirebilir. Nemli bir bezle silerek temizleyebileceğiniz çıkartmaları kolayca kendiniz yapıştırabilirsiniz. Bir desen beğenin ve dolabınızı cazibesini hiçbir zaman kaybetmeyecek bir dekorasyon öğesi haline getirin!

Çıkartmayı dolabınıza uygun hale mi getirmek istiyorsunuz? Bunu sipariş formundaki yorum alanında belirtin, çıkartmanızı vereceğiniz boyutlara uygun olarak keselim.

Temizleme şekli: Islak bir bez ile

Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol

  • Çalişan anneleri destekliyoruz

    Çalişan anneleri destekliyoruz

Detaylar

Eser sahibi: © robertosch

Malzeme örneği: Dolap Çıkartması

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

Terms of Sales provided by
independent artists

Farkımız

Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

Minimum 300 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

Kişiselleştirme teslimi

Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

 

En Çok Arananlar