Dizüstü Bilgisayar Çıkartması Seemonster für Schatzkarten - Hayali hayvanlar
*Satıcı görselleştirme
Minimum:₺99
Dizüstü Bilgisayar Çıkartması Malzemeyi değiştir
  • Çevre dostu
  • 365 gün iade süresi
  • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © askaja

#FO32909112
Dizüstü Bilgisayar Çikartmalari

Dizüstü Bilgisayar Çikartmasi

Her gün kullandığınız dizüstü bilgisayarınızı kişiliğinizi gösteren bir şekilde süslemenizin zamanı gelmedi mi sizce? En sevdiğiniz renk, eğlenceli şekiller küçük şeylerdir ama neşe verirler. Dizüstü bilgisayarınızı dekore ederek tamamen kişisel bir cihaz haline getirin.

Mat malzemeden üretilen çıkartmayı istediğiniz an değiştirebilir ve cihazınızı istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Ekran boyutunuza uygun boyutlardaki çıkartmalar cihazınızın üzerindeki çizikleri kapatır ve ona yeni bir yaşam verir. Dizüstü bilgisayarınızı isterseniz her gün değiştirebilirsiniz!

Temizleme şekli: kuru bez.

Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol

  • Çalişan anneleri destekliyoruz

    Çalişan anneleri destekliyoruz

Detaylar

Eser sahibi: © askaja

Malzeme örneği: Dizüstü Bilgisayar Çıkartması

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

Terms of Sales provided by
independent artists

Farkımız

Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

Minimum 500 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

Kişiselleştirme teslimi

Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

 

En Çok Arananlar