Dizüstü Bilgisayar Çıkartması Bulanıklık arka plan ile soyut ışık bokeh - bağbozumu renk tonu filtre etkisi - Grafik kaynakları
*Satıcı görselleştirme
₺99
Boyutlar (genişlik x yükseklik):
30 x 20 CM
Diğer boyutlar
Dizüstü Bilgisayar Çıkartması Malzemeyi değiştir
 • Çevre dostu
 • 365 gün iade süresi
 • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © jakkapan

#FO103582513
  Dizüstü Bilgisayar Çikartmalari

  Dizüstü Bilgisayar Çikartmasi

  Her gün kullandığınız dizüstü bilgisayarınızı kişiliğinizi gösteren bir şekilde süslemenizin zamanı gelmedi mi sizce? En sevdiğiniz renk, eğlenceli şekiller küçük şeylerdir ama neşe verirler. Dizüstü bilgisayarınızı dekore ederek tamamen kişisel bir cihaz haline getirin.

  Mat malzemeden üretilen çıkartmayı istediğiniz an değiştirebilir ve cihazınızı istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Ekran boyutunuza uygun boyutlardaki çıkartmalar cihazınızın üzerindeki çizikleri kapatır ve ona yeni bir yaşam verir. Dizüstü bilgisayarınızı isterseniz her gün değiştirebilirsiniz!

  Temizleme şekli: kuru bez.

  Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol

  • Çalişan anneleri destekliyoruz

   Çalişan anneleri destekliyoruz

  Detaylar

  Eser sahibi: © jakkapan

  Malzeme örneği: Dizüstü Bilgisayar Çıkartması

  Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  Farkımız

  Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

  Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

  Minimum 500 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

  Kişiselleştirme teslimi

  Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

  İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

  İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

  Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

   

  En Çok Arananlar