Çıkartması Pixerstick Zikzaklı dikişsiz vektörel desen - Grafik kaynakları
*Satıcı görselleştirme
₺235
Boyutlar (genişlik x yükseklik):
120 x 70 CM
Diğer boyutlar
Çıkartması Pixerstick Malzemeyi değiştir
 • Çevre dostu
 • 365 gün iade süresi
 • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © lilysab

#FO172971997
  Her Zemine Uygun Pixerstick

  Pixerstick

  Yaşadığınız yeri sık sık değiştirebilmek ister miydiniz? Ne dilediğinize dikkat edin çünkü bu olanağa sahip olabilirsiniz! Pixerstick çıkartmalar evinizin her mekanını değiştirmenizi sağlar. Onlar sayesinde evinizi istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

  Birden çok kereler kullanabileceğiniz dayanıklı ve mat malzemeyi değiştirmek istediğiniz her düz yüzeye uygulayabilirsiniz. Neme ve kirlenmeye dayanıklı bu malzeme en zorlu mekanlara bile uygundur. Fantezilerinizi hayata geçirin ve istediğiniz yerde yaşayın!

  Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol


  • Çalişan anneleri destekliyoruz

   Çalişan anneleri destekliyoruz

  Detaylar

  Eser sahibi: © lilysab

  Malzeme örneği: Çıkartması Pixerstick

  Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  Farkımız

  Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

  Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

  Minimum 300 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

  Kişiselleştirme teslimi

  Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

  İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

  İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

  Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

   

  En Çok Arananlar