Çerçeveli Poster Suluboya elle çizilmiş geyik - Hayvanlar
87 ₺
Boyutlar (genişlik x yükseklik):
24 x 30 CM
Çerçeveli Poster Malzemeyi değiştir
  • Çevre dostu
  • 365 gün iade süresi
  • Ücretsiz gönderi

Eser sahibi © zenina

#FO108036763

Çerçeveli Poster

4

Oyuncular, şarkıcılar veya çizgi roman kahramanlarını içeren posterleri hatırlıyor musunuz? Herkes gençliğinde en az bir postere sahip olmuştur. Şimdi poster modasına geri dönebilirsiniz. Duvarınızda modern bir poster koleksiyonu oluşturun ve bu klasik duvar dekorasyonunun büyüsünü tekrar keşfedin.

200g/m2 gramaja sahip kaliteli poster kağıdı üzerine yüksek kaliteli baskı yapıyoruz. Kağıt parlak yüzeyi posterin renklerini açığa çıkartıyor. Seçeceğiniz çerçeve posterin daha şık görünmesini sağlar. Kendinize bir poster seçin ve bu basit dekorasyonun ne kadar etkili olduğunu kendiniz görün.

Ek seçenekler: Paspartu
Resminizin karakterini göz önüne çıkartmak için onu benzersiz bir çerçeve ile süslemek mi istiyorsunuz? Karton paspartu çerçeve ile resminize uygun bir arka plan rengi verebilirsiniz.

Alışveriş detayları

Eser sahibi: © zenina

Malzeme: Çerçeveli Poster

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

Terms of Services provided by
Green Capital Ltd

Farkımız

Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

Hizmetlerimizden memnun kalmanızı arzuluyoruz. Bu nedenle herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız 365 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Standard gönderiyi seçtiğinizde siparişiniz birkaç gün içerisinde elinize ulaşacaktır. Eğer siparişin elinize daha hızlı ulaşmasını istiyorsanız Express gönderiyi seçebilirsiniz.

Gönderi

Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

 
Baskıların kokusuz, sağlık için %100 güvenli, modern ve çevre dostu bir teknoloji olan HP Latex Printing ile hazırlanmalarını tavsiye ederiz. Sipariş edilen hizmetin başka bir teknoloji kullanılarak basılması tavsiye edilmemektedir.
Ana sayfadaki arama motorunu kullanın. New York gibi bir anahtar kelime girin ve arama sonuçlarına göz atın. Ayrıca menüde özel öneriler bulacaksınız. Bu önerileri konuya, kullanım amacına ve stile göre filtreleyebilirsiniz.
Seçtiğiniz deseni gereksinimlerinize ve tercihlerinize uygun hale getirebilirsiniz. Desen sayfasında boyutları belirleyebilir, resmi kesebilir ve ek bir renk efekti uygulayabilirsiniz. Baskının hangi malzeme üzerine basılacağına da karar verebilirsiniz. Boyutları belirlediğinizde fotoğraf üzerinde kesintili çizgilerle çizilmiş bir dikdörtgen belirecektir. Bu, girmiş olduğunuz boyutların fotoğraf üzerine aktarılmış halidir. Baskıda bu dikdörtgen içerisinde bulunan kısım dikkate alınacaktır. Bu dikdörtgeni hareket ettirerek istediğiniz bir yere taşıyabilirsiniz. Siparişi sepete eklediğinizde seçiminiz otomatik olarak kaydedilir.
Evet. Her desenin sayfasında bulunan malzemelerden herhangi birini seçebilirsiniz. Aynı deseni içeren diğer malzeme türlerini "Ayni resim başka formatlarda" bölümünde bulabilirsiniz.
Elbette. Bu konuyla ilgili olarak müşteri hizmetleriyle bağlantıya geçin: iletisim@pixers.com.tr. Dosyanın .jpg veya .tiff formatında olması gerekmektedir. .pdf, .ai, .cdr, .eps gibi vektör grafik formatları da desteklenmektedir.

En az 1500 pikselin (px) 100 cm basıya karşılık geldiğini varsayın. Bu durumda 1500x1500 px boyutlara sahip bir dosyadan 100x100 cm boyutunda bir baskı elde etmeniz mümkündür. 3000x3000 px boyutlu bir dosyadan ise 200x200 cm boyutunda bir baskı elde edebilirsiniz. Dosyanın 300 dpi çözünürlüklü olması tavsiye edilir.

Dosyanın uygun olup olmadığına grafik uzmanı karar vermektedir.
Her desenin maksimum baskı boyutu belirlenmiştir. Bu bilgi için "en" ve "boy" alanlarına bakın. Maksimum boyutları aşmadığınız sürece kendinize ait bir boyut belirleyebilirsiniz. Böylece yüksek baskı kalitesi elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Maksimum boyut bilgisi verilmemişse bu, baskının kalite kaybı yaşanmadan herhangi bir boyutta üretilebileceği anlamına gelir.
Sipariş gerçekleştirme süresi tercih edilen gönderi türüne bağlıdır. Süre, sipariş karşılığı ödeme banka hesabımıza ulaştığı günden sonraki iş günü başlar. Siparişin durumu hakkındaki bilgiler sipariş formuna girmiş olduğunuz e-mail adresine gönderilecek.

Dört adet sipariş durumu vardır:
1. Alındı (sipariş alınmıştır).
2. Ödendi (ödeme alındı).
3. Hazırlanıyor (sipariş baskıda)
4. Gönderildi.
Baskı güvenli bir tüp veya kutu içerisinde DHL ile gönderilir. Sipariş gönderildiği gün gönderi takip numarası tarafınıza e-mail aracılığıyla gönderilecektir.
Maalesef bu mümkün değildir. Siparişler, ödeme gerçekleştirildikten sonra işleme konulmaktadır. Sipariş verdiğinizde birkaç farklı ödeme yönteminden birini seçebilirsiniz.
Baskılar ve posterler için onlarca farklı boyuttan birini seçebilirsiniz.
Bu malzemelerin gramajları ve resim çözünürlükleri farklıdır. Poster kalitesi iyidir ancak yakından görüntülenen ve kalitenin önemli olduğu çalışmalarda HD posterin kullanılmasında yarar vardır.
Elbette. Sipariş verirken dış çerçeveler, paspartu ve montaj setleri gibi aksesuarları seçebilirsiniz.
Resim baskı, iç çerçevesi bulunan bir tuval üzerine yapılmaktadır. Tuvalin kenarlarına ana resmin ayna yansıması basılmaktadır. Baskıyı, ürünle birlikte gelen askıyı kullanarak duvara monte edebilirsiniz.
Fotoğrafın sayfasında fotoğrafın sadece ticari olmayan amaçlarla kullanılabileceği belirtilmemişse onu kamusal alanlarda kullanabilirsiniz.

Tavsiye: Restoran, spor salonu, vs. gibi yerlere uygun desenleri "Şirketler için" bölümünde bulabilirsiniz.
Pixers haber bültenine üye olarak indirime hak kazanabilirsiniz.

Daha fazla gör