Cama baskı Bir dağ manzarası ve doku grange poster - İş dünyası
*Satıcı görselleştirme
Minimum:₺169
 • Çevre dostu
 • 365 gün iade süresi
 • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © vanzyst

#FO92892307
  Cama baskı

  Cama baskı

  Benzersiz derinlik etkisi
  Cam üzerine basılan grafikler benzersiz bir alan derinliğine ve doğal bir parlaklığa sahiptirler. Renkler yoğun ve doymuş, desenler ise mükemmel bir pürüzsüzlüğe sahip yüzey sayesinde netlikleriyle göz kamaştırırlar.

  Yüksek kalite
  Kalıcı renklere sahip cama baskılar neme ve çizilmeye karşı dayanıklıdırlar. Zımparalanmış ve mat kenarlar renklerin doğal derinliklerini ortaya çıkarırlar. Büyük boyuttaki baskıların uygulandığı cam, dekorasyonu güvence altına almak adına ek olarak güçlendirilmiştir.

  Asılmaya hazır
  Her baskının arkasına yapıştırılan köpük bloklar dekorasyon ile duvar arasında tekdüze bir aralık bırakırken, özel równomierny pratik montajı mümkün hale getirirler.

  Güvenli gönderi
  Cama baskı, dekorasyonun taşınması sırasında hasar görmesini engellemek amacıyla sert mukavva köşebentli dayanıklı bir karton ambalaj içerisinde gönderilir.

  Ayrıntılar:
  Malzeme: 4 mm kalınlıklı sertleştirilmemiş cam; herhangi bir kenarı 60 cm'den daha uzun olan cam baskılar ek olarak güçlendirilirbr Boyutlar: Min. 20x30 cm, max 120x80 cm
  Ambalaj dahil ağırlık: Boyuta bağlı olarak 1 ila 18 kg arası


  Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol


  • Çalişan anneleri destekliyoruz

   Çalişan anneleri destekliyoruz

  Detaylar

  Eser sahibi: © vanzyst

  Malzeme örneği: Cama baskı

  Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  Farkımız

  Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

  Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

  Minimum 300 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

  Kişiselleştirme teslimi

  Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

  İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

  İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

  Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

   

  En Çok Arananlar