Cam ve Pencere Çıkartması Tropikal palmiye desen, geometrik arka plan bırakır -
*Satıcı görselleştirme
Minimum:₺99
Cam ve Pencere Çıkartması Malzemeyi değiştir
  • Çevre dostu
  • 365 gün iade süresi
  • Kişiselleştirme ücretsiz kargo
Cam ve Pencere Çıkartması

Pencere ve Cam Çikartmasi

Pencerenizde farklı bir dünya görmek ister miydiniz? Pencere manzaranızı istediğiniz an değiştirebilirsiniz. Yağmurlu ve bulutlu günleri renklendirebilirsiniz. Pencere ve cam çıkartmaları ile gerçekliği daha renkli bir hale getirebilirsiniz! Denemek ister misiniz?

Çıkartma, renkli camı imite eden yumuşak bir PVC folyodan üretilmiştir. Aka plan tamamen şeffaftır ve ışığı mükemmel bir şekilde geçirir. Elektrostatik özellikleri sayesinde çıkartma cam yüzeyine kendi kendine yapışır, montajı kolaydır ve birden çok kereler sökülüp tekrar yapıştırılabilir. Yüzeyini ıslak bir bezle silebilirsiniz. Kendinize ait bir vitray çalışması hazırlayın ve pencerenizin manzarası ne kadar sıkıcı olursa olsun onu en sevdiğiniz renklerle süsleyin!

Desen seçimi sırasında çıkartmalardaki beyaz ve açık renkli öğelerin transparan olduklarını unutmayın.

Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol


  • Çalişan anneleri destekliyoruz

    Çalişan anneleri destekliyoruz

Detaylar

Eser sahibi: © berry2046

Malzeme örneği: Cam ve Pencere Çıkartması

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

Terms of Sales provided by
independent artists

Farkımız

Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

Minimum 300 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

Kişiselleştirme teslimi

Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

 

En Çok Arananlar