Cam ve Pencere Çıkartması Küçük ölçekli basit şirin desen - Grafik kaynakları
*Satıcı görselleştirme
Minimum:₺99
Cam ve Pencere Çıkartması Malzemeyi değiştir
 • Çevre dostu
 • 365 gün iade süresi
 • Kişiselleştirme ücretsiz kargo

Eser sahibi © evamarina

#FO135502624
  Cam ve Pencere Çıkartması

  Pencere ve Cam Çikartmasi

  Pencerenizde farklı bir dünya görmek ister miydiniz? Pencere manzaranızı istediğiniz an değiştirebilirsiniz. Yağmurlu ve bulutlu günleri renklendirebilirsiniz. Pencere ve cam çıkartmaları ile gerçekliği daha renkli bir hale getirebilirsiniz! Denemek ister misiniz?

  Çıkartma, renkli camı imite eden yumuşak bir PVC folyodan üretilmiştir. Arka plan tamamen şeffaf değildir. Yüzeyini ıslak bir bezle silebilirsiniz. Kendinize ait bir vitray çalışması hazırlayın ve pencerenizin manzarası ne kadar sıkıcı olursa olsun onu en sevdiğiniz renklerle süsleyin!

  Desen seçimi sırasında çıkartmalardaki beyaz ve açık renkli öğelerin transparan olduklarını unutmayın.

  Hatirlamak :) Bizimle işbirliginin geçim kaynaklarindan biri oldugu, dünyanin her yerinden sanatçilari desteklemek için herhangi bir şekilde kullanabileceginiz benzersiz bir kişiselleştirme hizmeti satin aliyorsunuz. Sagol

  • Çalişan anneleri destekliyoruz

   Çalişan anneleri destekliyoruz

  Detaylar

  Eser sahibi: © evamarina

  Malzeme örneği: Cam ve Pencere Çıkartması

  Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  Farkımız

  Pixers sadece güvenli, kokusuz ve %100 çevre dostu HP Latex teknolojisini destekler.

  Sizi Pixers hizmetleriyle hep olumlu manada şaşırtmak ve tam olarak tatmin etmeye çalışıyoruz, bu yüzden size ürünlerden memnun olmamanız durumunda bunları iade etmek için 365 güne kadar süre tanıyoruz.

  Minimum 500 ₺ değerinde alışverişlerde kargo ücretsiz!

  Kişiselleştirme teslimi

  Pixers olarak hikayelerin gücüne inanırız. Onlar kendimizi ifade etmemizi ve başkalarına ilham vermemizi sağlarlar.

  İç mekan kişiselleştirme süreci bizim için modern bir hikaye anlatma yöntemidir. Nerede oturduğunuzu gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim. Kim olduğunuzu söyleyin, istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olalım.

  İç mekanlarınızı tamamen değiştirelim. Göz kamaştırıcı iç mekanlar oluşturun. Evler, apartman daireleri, ofisler, restoranlar ve oteller yeni renklere kavuşacak ve Binbir Gece Masallarından daha renkli hikayeler anlatacak.

  Sonsuz sayıda desen arasından seçim yapın, fikirlerinizi hayata geçirin ve hiç kimsenin sahip olmadığı bir tarzda bir iç mekana sahip olun. Limitiniz hayal gücünüzdür. Kendi hikayenizi anlatın ve değişimin keyfini çıkarın.

   

  En Çok Arananlar